СНАУ долучився до реалізації програми відновлення економіки Сумської області

Сумський національний аграрний університет завжди має активну життєву позицію, тому енергійно включився у реалізацію програми відновлення економіки Сумської області.

Сьогодні велика кількість аграрних і промислових підприємств мають кадрові потреби у кваліфікованих фахівцях, що пов’язано з мобілізацією та евакуацією співробітників.

Університет послідовно запроваджує інноваційну інтегровану систему підготовки кадрів від кваліфікованого робітника до магістра. Більшість студентів освоїли робітничу спеціальність тракториста і під час практики можуть виконувати технологічні операції точного землеробства у виробничому процесі.

З 6 червня 917 студентів 3 курсу та 2 курсу скороченого терміну навчання розпочнуть практику на виробництві. Це студенти спеціальностей агрономія, захист рослин, лісове господарство, агроінженерія, ветеринарія, зоотехнія, харчові технології.

Сумський НАУ ініціює надання кваліфікованої допомоги агропромисловому виробництву та заміни частини відсутнього персоналу студентами, які під час практики будуть працювати та виконувати технологічні операції, що забезпечить не допущення зниження обсягів виробництва продукції та сприятиме відновленню економіки Сумської області.