СНАУ отримав можливість видавати подвійний диплом з Університетом прикладних наук «Вайєнштефан»

Днями між Сумським національним аграрним університетом та Університетом прикладних наук «Вайєнштефан» було підписано угоду про співпрацю в рамках програми «Подвійний диплом». Свій підпис від імені СНАУ на цьому визначному документі поставив ректор СНАУ Володимир Ладика.

Завдяки підписанню цієї угоди подвійний диплом протягом трьох років зможуть отримати студенти, які навчаються за програмами «Аграрний менеджмент», «Агроінженерія», «Харчові технології», «Регіональний менеджмент».

«Входження університету до складу міжнародної вищої школи прикладних наук (24 ЗВО із 12 країн світу) на основі підписаної 23 листопада Декларації – передумова щодо зміцнення ділових контактів між вишами, а саме подвійне керівництво аспірантами, академічний обмін викладачами та студентами, спільні наукові дослідження, створення єдиної бази заявок на наукові та навчальні гранти, спільна акредитація навчальних програм тощо», – прокоментував значення угоди Володимир Ладика.

До слова, СНАУ увійшли в четвірку українських вишів, котрі отримали можливість видачі подвійного диплома, відповідно до програми співпраці.