СНАУ підписав меморандум про співпрацю зі ще одним європейським вишем

Розширювати горизонти наукової та академічної співпраці – це один з важливих векторів роботи у Сумському національному аграрному університеті. Адже партнерство з провідними вишами дозволяє реалізовувати проєкти світового значення, реалізовувати мобільність викладачів та студентів, підвищувати якість освіти у СНАУ.
Нещодавно до європейських партнерів Сумського НАУ приєднався і Університет сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини в Бухаресті (Румунія). Днями з цим університетом був підписаний Меморандум про співпрацю. Сумський НАУ на зустрічі з представниками Румунії представляв проректор з наукової роботи Юрій Данько.
Документ про співпрацю передбачає реалізацію програми академічних обмінів для аспірантів в рамках проєкту Erasmus, участь румунських колег в організаційному комітеті конференції Agrarian management XXI, публікація кращих матеріалів конференції у виданнях, індексованих в Web of Science, входження провідних науковців СНАУ в редакційні колегії наукових журналів WoS, тощо.
Ми вітаємо Сумський НАУ та Університет сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини в Бухаресті з початком співпраці та висловлюємо надію на її високі результати.