СНАУ привітав з ювілеєм Сумський селекційний центр

5 жовтня Державне підприємство Сумський селекційний центр святкував 50 років з дня заснування. До привітань та найщиріших побажань приєднався і Сумський національний аграрний університет, адже більшість співробітників підприємства, а також їхні діти та онуки є випускниками нашого університету. СНАУ з Сумським селекційним центром об’єднує і те, що з 2003 по 2005 рік його керівником був нинішній ректор університету Володимир Іванович Ладика.
Сумський селекційний центр в минулому був зразковим підприємством, що займалося вирощуванням племінних тварин, стійких до різноманітних захворювань. Можливо, саме завдяки відданій роботі працівників центру тваринництво у Сумській області має одні з найвищих показників по Україні.
Бажаючи віддячити працівникам Селекційного центру за їхній незламний дух, щиру та самовіддану працю, ентузіазм та значний внесок у розвиток агропромислового сектору, студенти СНАУ підготували для них урочистий захід, який відбувся 5 жовтня у СНАУ. Для заслужених працівників виступили талановиті студенти університету, була організована фотозона з фотографіями різних років роботи підприємства, продемонстрований фільм зі спогадами людей, які від першого до останнього дня пропрацювали в Сумському селекційному центрі.
Від себе хочемо побажати всім співробітникам центру міцного здоров’я наснаги, миру та добробуту на довгії літа!