СНАУ та Європейська Бізнес Асоціація провели курси підвищення кваліфікації для ветеринарних лікарів

З 22 по 24 листопада в Києві Сумський національний аграрний університет у партнерстві з Європейською Бізнес Асоціацією провели курси підвищення кваліфікації для ветеринарних лікарів за напрямом «Птахівництво». Варто відзначити, що така співпраця стала можливою завдяки тому, що у вересні 2019 року Сумський національний аграрний університет та Європейська Бізнес асоціація підписали договір про співпрацю в сфері підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини. Саме тому досить символічним було те, що відкривали курс виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко та ректор СНАУ Володимир Ладика.
Цей курс мав на меті надати доступ практикуючим лікарям-ветеринарам до новітніх знань та створити майданчик для діалогу, який допоможе виробникам продукції тваринництва полегшити процеси модернізації та адаптації до світових вимог. Сумський НАУ також долучився до розробки цього курсу. Зокрема, завідувач кафедри вірусології, патанатомії та хвороб птиці СНАУ Григорій Зон виступив у ролі спікера з доповіддю «Патологоанатомічна диференціальна діагностика хвороб птиць».
Також слухачі курсів змогли послухати лекції провідних фахівців галузі не лише з України, але й з Польщі та Австрії.
Протягом трьох днів учасники курсів змогли ознайомитись з темами: «Нормативно-правова база державного регулювання галузі птахівництва», «Інфекційні хвороби птиці», «Сучасні ветеринарні технології у бройлерному птахівництві», «Профілактика хвороб сільськогосподарської птиці», «Сучасні ветеринарні технології у яєчному птахівництві», «Ветеринарно-санітарна експертиза з основами технології переробки продукції птахівництва».
Сподіваємось, що знання та навички, отримані під час курсу допоможуть лікарям-ветеринарам застосовувати новітні методики у діагностиці та лікуванні захворювань домашньої птиці. А продукція птахівництва, вироблена в Україні згодом складе гідну конкуренцію європейським виробникам.