Сумський національний аграрний університет взяв участь у міжнародній конференції, у ході якої розглядалися актуальні питання функціонування дуальної освіти.

23 листопада відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна форма здобуття освіти: підсумки запровадження пілотного проєкту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України».  Організаторами та модераторами заходу виступили Науково-методичний  центр ВФПО в партнерстві з Фондом ім. Фрідриха Еберта в Україні, ГО «Українська асоціація маркетингу». Конференція відбулася за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Сумський НАУ, згідно із Наказом МОН від 15.10.2019 № 1296, є учасником пілотного проєкту з впровадження дуальної освіти в Україні. Під час Конференції ключові напрацювання з питань впровадження дуального навчання у Сумському НАУ представив проректор з науково-педагогічної роботи, доктор біологічних наук, професор Ігор КОВАЛЕНКО. Під час свого виступу акцентував увагу на ключових викликах, що пройшов наш заклад вищої освіти, формуючи ефективну систему дуального навчання, та шляхах їх вирішення. Ігор КОВАЛЕНКО також зазначив важливість розширення географії бізнес-партнерів ДФЗО, розповів про досягнення Сумського НАУ за період участі у Проєкті і на завершення свого виступу продемонстрував історії успіхів  наших здобувачів-дуальників, які не тільки істотно покращили власні компетентності, але й встигли пройти шлях від стажиста до керівника структурного підрозділу. Загальні складові досвіду нашої установи із заданої тематики були відображені в тезах доповіді: «Досвід впровадження дуальної освіти в Сумському НАУ: досягнення та виклики».

Загалом Міжнародна науково-практична конференція об’єднала представників закладів освіти, бізнесу та студентства. Змістовні матеріали, корисна інформація, ґрунтовні доповіді спікерів та активні запитання від учасників – такими словами можна охарактеризувати атмосферу заходу. Дякуємо організаторам та модераторам за можливість ознайомитися з досвідом колег, обмінятися думками з актуальних питань ДФЗО та розширити мережі професійних контактів.

Детальніше про Міжнародну науково-практичну конференцію «Дуальна форма здобуття освіти: підсумки запровадження пілотного проєкту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України» за посиланням: https://nmc-vfpo.com/story/postup-dualnoyi-osvity-rezultaty-pilotnogo-proyektu/.

Про функціонування та успіхи системи дуальної освіти на базі Сумського національного аграрного університету читайте за посиланням: https://dual.snau.edu.ua/.