Зі святом, студенте!

Як писав Едуард Асадов: «Є така нація — студенти, веселий та особливий народ … Все те, що іншим людям неможливо, студенту — наплювати та дурниця!». Сьогодні, 17 листопада, свято для всіх здобувачів вищої освіти у світі – Міжнародний день студента!

Ця дата у далекому, повоєнному 1946 році була започаткована під час Всесвітнього конгресу студентів, що проходив у Празі на честь  чеських студентів-патріотів, розстріляних гітлерівцями 17 листопада 1939 року.

Студенти – народ унікальний, а студентські роки більшість людей згадує як найкращі у своєму житті. Адже тільки у цей час можна почуватися абсолютно щасливим, мешкаючи з трьома однокашниками у маленькій кімнаті гуртожитку на одну стипендію. Тільки студентам під силу вивчити за одну ніч те, що людство досліджувало віками, тільки студент може забути розклад, але завжди знати, коли йому треба «до другої пари». Тільки у студентські роки можна гуляти всю ніч і встигнути на екзамен о 8-й. У той самий час найміцніші стосунки, найкращі партнери та найяскравіші  спогади залишаються саме зі студентських років.

Тож сьогодні хочемо привітати всіх студентів Сумського національного аграрного університету та вкотре нагадати, що ви – найкращі! Нехай навчання буде легким, викладачі добрими, іспити та заліки підкорюються вам з першого разу, а «хвости» складаються швидко. Зі святом, дорогі наші студенти!