СНАУ вітає журналістів з професійним святом

Традиційно 6 червня журналістська спільнота відзначає своє професійне свято. Праця журналіста цікава, динамічна, але водночас дуже відповідальна та непроста. Від своєчасної, об’єктивної та повної подачі інформації залежить світогляд людей, їхнє бачення картини дня.

Сумський національний аграрний університет цінує внесок своїх медіапартнерів у розвиток університету та у те, що про нього знають не лише в обласному центрі, а й по всій Україні. Щоб віддячити локальним медіа за вірну дружбу та співпрацю, 9 червня представники Офісу промоції СНАУ відвідали редакції та вручили журналістам яскраві подарунки – квіти, вирощені дбайливими руками працівників та студентів університету.

Хочемо побажати журналістам легкої вдачі, яскравих сюжетів, невичерпного натхнення, цікавих героїв та подій, а також міцного здоров’я, родинного затишку та безмежної людської шани!