Співчуття з приводу смерті кандидата хімічних наук, доцента Михайла Йосиповича Кравченка

Сумський національний аграрний університет з великим сумом повідомляє про смерть ветерана університету, кандидата хімічних наук, доцента Михайла Йосиповича КРАВЧЕНКА. Померлий був видатним вченим та дослідником, який присвятив багато років свого життя розвитку нашого університету.

Михайло Йосипович відзначався своєю великою відданістю та внеском у виховання молодого покоління в рамках викладацької діяльності. Він був невтомним наставником для студентів та колег, завжди готовим допомогти та поділитися своїм досвідом та знаннями.

Смерть Михайла Йосиповича Кравченка залишить величезну порожнечу в серцях колег, студентів та всіх, хто мав щастя знати його як вченого і як людину. Його спадок залишиться жити в наукових досягненнях та в пам’яті тих, на кого він вплинув та кого надихав.