Стажування в німецькому відділенні  Fibl

На запрошення науково-дослідного інституту органічного сільського господарства Fibl відвідати Öko-Feldtage, професор кафедри агротехнологій та ґрунтознавства Сумського НАУ Міщенко Ю.Г. проходив стажування в німецькому відділенні науково-дослідного інституту органічного сільського господарства Fibl на базі науково-дослідного господарства Гіссенського університету імені Юстуса Лібіхана.

За час стажування було набуто науково-практичного досвіду з застосування інноваційних технологій вирощування органічних культур, освоєно принципи та особливості адаптування органічного рослинництва до кліматичних умов майбутнього. У ході проведених тренінгів, семінарів та дискусій було освоєно практичний досвід органічних господарств Німеччини з успішного застосування компостів, планування сівозмін, підбору органічних сортів культур, охорони ґрунтових вод та формування гумусу в ґрунтах що обробляються.