Сумський НАУ спільно з Королівським аграрним університетом (Великобританія) створив унікальну освітню програму для магістрів «Стійке сільське господарство та продовольча безпека». Студенти нашого закладу вищої освіти отримають можливість безкоштовно навчатися англійською мовою, отримати стипендію за міжнародного гранту та дипломи відразу двох установ.

У рамках реалізації програми подвійного диплому спільно з Королівським сільськогосподарським університетом команда СНАУ у складі Юрія ДАНЬКА, Ігоря КОВАЛЕНКА, Ольги БАКУМЕНКО, Ірини СКЛЯР, Світлани ЛУКАШ, Владислава КОВАЛЕНКА, Володимира ІЛЬЧЕНКА, Світлани АГАДЖАНОВОЇ та Антона ПОЛИВАНОГО 13 липня 2023 успішно пройшла валідацію освітньої програми “Стійке сільське господарство та продовольча безпека” експертною комісією університету-партнера. Було обговорено всі деталі підготовки та реалізації програми. У зустрічі були задіяні всі групи стейкхолдерів. Присутні окреслили шляхи подальшої співпраці та взаємодіїміж командами університетів щодо покращення викладання та підтримки студентів, визначилинаступні напрямки і кроки.

Ця освітня програма – чудовий шанс отримати міжнародні знання від найдосвідченіших викладачів для магістрів Сумського національного аграрного університету. З вимог для вступу: рівень англійської мови В2, мотиваційний лист та проходження співбесіди. Реєстрація електронного кабінету вступника триває до 16 липня.