Сумський національний аграрний університет приймав у своїх стінах гостей: директора департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОВА Олега КРАПИВНОГО та директора компанії СФГ “Колос” Віктора ТРУША. Основна ціль візиту – співбесіда зі студентами факультету агротехнологій та природокористування та біолого-технологічного факультету СНАУ та подальше працевлаштування, а також поглиблення співпраці.

Розпочався візит із зустрічі гостей з адміністрацією Сумського НАУ та деканами факультетів. Обговорили шляхи співпраці, виклики військового стану для надання освіти та ведення бізнесу, подискутували щодо уявлення про сучасного студента та майбутнього працівника, його амбіції та можливості кар’єрного росту під час роботи на підприємстві.

Згодом оглянули матеріально-технічну базу ветеринарного, інженерно-технологічного факультетів, факультету харчових технологій та Green Centre. Партнери були щиро здивовані якісним модернізованим устаткуванням, яке використовують студенти Сумського національного аграрного університету для відпрацювання на практиці теоретичних знань.

Кульмінацією зустрічі стала співбесіда директора компанії СФГ “Колос” зі студентами факультету агротехнологій та природокористування та біолого-технологічного факультету. Модерував зустріч проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету Ігор КОВАЛЕНКО. Під час вітального слова представник адміністрації нашого закладу вищої освіти наголосив на важливості зустрічей з представниками бізнесу для подальшого успішного працевлаштування молоді та побудови успішної кар’єри:

Головною нашою місією сьогодні, крім надання якісної освіти, є успішне працевлаштування. Ми перші до кого звертаються представники різного виду бізнесів за висококваліфікованими кадрами. За студентами не тільки з дипломом, а й знаннями та практичним досвідом. Наш університет намагається створити зручні умови для молоді, яка працює за фахом. Це дистанційна форма, індивідуальне здобуття освіти. Таким чином студент працює, поєднуючи побудову кар’єри з навчанням.

Селянське (фермерське) господарство “Колос” територіально розташоване в Чернігівській області. Займається вирощуванням зернових, бобових, олійних культур та виготовленням комбікормів, розведенням свиней та великої рогатої худоби. Кінцевою продукцією замкнутого циклу виробництва є ковбасні вироби та напівфабрикати. Директор компанії СФГ “Колос” Віктор ТРУШ окреслив вимоги до студентів, які планують працювати на підприємстві, їх службові обов’язки, умови роботи та графік.

Молодь, що зацікавилася співпрацею, мала змогу взяти участь у приватній співбесіді з директором компанії СФГ “Колос” з метою подальшого успішного працевлаштування.