Студенти СНАУ працюють у хмарному середовищі «Мурашина логістика»

Кафедра транспортних технологій Сумського НАУ, що функціонує на базі факультету будівництва та транспорту, буде використовувати хмарну систему «Мурашина логістика» у навчальному процесі.

ANTLogistics, або «Мурашина логістика» – хмарна система, що дозволяє оптимізувати роботу транспортних служб і торгівельних процесів.

У квітні 2023 року представники Сумського національного аграрного університету підписалидоговір про співробітництво з ФОП «Приймак Олексій Павлович», який є офіційним представником хмарного середовища «Мурашина логістика», з метою розширення та поглиблення змісту наукової, освітньої та практичної діяльності.

Основними напрямками спільної діяльності є: сприяння інформаційному обміну за видами діяльності; проведення спільних наукових досліджень та публікації їх результатів; підвищення кваліфікації, стажування фахівців;  організація різноманітних заходів; забезпечення участі співробітників компанії в освітньому процесі університету; організація та забезпечення умов проходження практики здобувачами вищої освіти університету з використанням сучасного сервісу;сприяння працевлаштуванню випускників університету.

Упровадження договору сприятиме розвитку процесів цифровізації у Сумському національному аграрному університеті та впровадженню в освітній процес хмарних систем управління транспортом сервісу «ANT-Logistics» для підготовки фахівців за освітніми програмами «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

Для роботи із Сумським національним аграрним університетом команда «Мурашиної логістики» надає безкоштовний доступ до всіх своїх сервісів, що робить можливим повне використання системи, як у хмарному середовищі, так і у взаємодії із зовнішніми додатками.