Студенти СНАУ стали кращими в міжнародному конкурсі наукових робіт

Днями стали відомі результати міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020». Приємно привітати студентів факультету економіки та менеджменту  Кожемякіну Діану, Бєляєву Владиславу та їх наукового керівника – к.е.н., доцента кафедри економіки та підприємництва Пилипенко Надію Миколаївну з перемогою в цьому конкурсі. За підсумками конкурсу Кожемякіна Діана та Бєляєва Владислава нагороджені дипломом І ступеня.

Міжнародний конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association,  у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.

На перший етап конкурсу було подано 202 роботи, у тому числі 57 робіт з зарубіжних університетів, з яких 9 були розроблені у сумісництві з українськими ЗВО. Роботи надійшли з 29 закордонних університетів таких країн як Франція, Греція, Китай, Македонія, Литва, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Білорусь і Молдова.

«Через невизначеність терміну завершення карантину у різних країнах світу, учасники з яких взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science 2020” (далі – Конкурс), та  неможливість проведення другого етапу з об’єктивних причин, Оргкомітет прийняв рішення підвести підсумки Конкурсу за результатами першого етапу». http://isc.onaft.edu.ua/

Вітаємо Кожемякіну Діану, Бєляєву Владиславу та їх наукового керівника Пилипенко Надію Миколаївну з достойним результатом та бажаємо їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!