Студенти СНАУ відвідали вихованців Улянівської школи-інтернату

Неділя у кожного асоціюється з такими словами, як відпочинок, коло рідних чи друзів. А от для наших активних студентів неділя, 1 березня, саме час для відвідування Улянівської спеціалізованої школи-інтернату.
Завдячуючи кожному небайдужому студенту, вдалося подарувати дітям радість. Всі вони маленькі янголята, котрі зазнали лиха у цьому житті. Але наша група підтримки привезла для них багато необхідних для життя та побуту, розвитку та веселощів речей. Кожна дитина отримала солодкий подарунок, їхні очі наповнювались весняним теплом та радістю.
Волонтери спілкувалися з вихованцями школи про їхні майбутні плани та їхні мрії. А вихованці дитячого садочку розповідали студентам віршики про маму та міцно-міцно обіймалися. Це неповторні відчуття, котрі повинен пережити кожен у своєму житті.
Ми переконані, що разом, спільною допомогою та милосердям, ми зробимо цей світ добрішим!