Студенти СНАУ взяли участь у презентації молодіжних програм

5 вересня команда студентської молоді Сумського національного аграрного університету взяла участь у програмі соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України», що реалізується спільно з ГО «Молодіжна Платформа» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

В рамках зустрічі студентам було представлено команду проєкту, проведені психологічні вправи на командоутворення та знайомство молоді з представниками місцевої влади.

На зустрічі були присутні: секретар Сумської міської ради Олег Рєзнік, начальниця відділу молодіжної політики Сумської міської ради Тетяна Сахнюк, директорка МЦ «Романтика» Світлана Юрченко та голова молодіжної ради при СМР Артем Бондарєв.

Проведення заходів даного характеру активізують, мотивують молодь до створення цікавих проектів, реалізації власних ініціатив та надихають на творчість.