Студенти СНАУ стали призерами змагань з тхеквондо

З 12 по 13 лютого у місті Івано-Франківськ проходила ХVII Всеукраїнська літня Універсіада, де відбулись фінальні змагання з тхеквондо.

У змаганнях взяли участь 8 студентів Сумського НАУ, 4 з яких у підсумку стали призерами. За результатами:

*3 місце зайняла Лавська Анна – студентка 2 курсу ветеринарного факультету у розділі керугі, вагова категорія 73 кг;
*3 місце отримав Довгань Данило – студент 2 курсу факультету агротехнологій та природокористування, у розділі пхумсе;
*3 місце здобув Ромах Богдан – студент 3 курсу ветеринарного факультету у розділі керугі, вагова категорія 74 кг;
*3 місце у Герасько Данила – студента 1 курсу агротехнологій та природокористування, у розділі пхумсе.

Серед 29 закладів вищої освіти, команда Сумського національного аграрного університету здобула 5 командне місце. До змагань учасників готували заслужені тренери України – Хоменко Сергій Васильович та Хоменко Олександр Сергійович.

СНАУ вітає студентів з перемогами та бажає нових звершень і натхнення!