Студенти та співробітники СНАУ відвідали театр

У рамках акції «16 днів проти насильства» і з метою просвітницької діяльності, студенти та співробітники Сумського національного аграрного університету відвідали Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна. Присутні переглянули виставу «Нелегалка». Це унікальний документ епохи – розповідь молодої єврейки про своє життя, про гонителів, про помічників і про зрадників, про те, як їй вдалося дожити до кінця війни на нелегальному становищі, Вистава поставлена за п’єсою сучасного українського письменника, сценариста, драматурга та Заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Крима.

Хоча п’єса була створена ще на початку 2000 років, але тема, яка піднімається в ній, і на сьогодні, на жаль, залишається актуальною та болючою для українців. Карколомні сюжетні лінії, кумедні ситуації, непередбачувані колізії, сміх і сльози – у цій виставі лише правда, виключно правда невигаданого життя.
Акторська гра, атмосфера тієї доби і сюжетні лінії не залишили нікого байдужим.

Ми щиро дякуємо працівникам театру за можливість доторкнутися до прекрасного та відчути себе частинкою історії.