Студенти та співробітники СНАУ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Події 2013-2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. Сьогодні понад 15 студентів разом із завідувачем відділу з організації виховної роботи зі студентами, Світланою ЗІНЧЕНКО та вихователем гуртожитків університету, Ніною ДЕГТЯРЬОВОЮ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх, хто ціною власного життя довели споконвічне прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Україна – територія гідності й свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані у 2004 і 2013-14 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, продемонструвавши найкращі якості – честь і мужність.Україною потрібно пишатися і просто неможливо її не любити! Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Давайте зберігати і оберігати цей скарб!

Щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, усіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаємо миру та злагоди всім українцям, гарної долі, сімейного щастя!