Манько Ірина Олександрівна

Манько Ірина Олександрівна - заступник студентського ректора з інформаційно-профорієнтаційної роботи Сумського національного аграрного університету (посаду займає з червня 2023 року)
Моб.т. 0664145292
Електронна адреса   iramanko67@gmail.com
Студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» факультету економіки і менеджменту навчається на бюджетній формі. Відповідальна, староста своєї групи. Одногрупники цінують її за відповідальне ставлення до виконання обов'язків старости, готовність допомогти, особистісні якості та організаторські здібності. Ірина ще на першому курсі приєдналася до складу студентського активу та відповідально ставилася до своїх обов'язків.
Манько Ірина народилась в селі Межиріч Сумської області 28 грудня 2002 року. Навчалася в Межиріцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та закінчила її із золотою медаллю.
Студентка характеризується як справедлива, ініціативна, добра, сконцентрована та креативна особистість. Ірина завжди зможе знайти вихід із складної ситуації та підтримати товаришів.
На посаді заступника студентського ректора з інформаційно-профорієнтаційної роботи зможе завжди чітко та зрозуміло пояснити майбутнім абітурієнтам, чому саме треба вступати до СНАУ.