Сумська обласна служба зайнятості – програми підтримки молоді

Сумська обласна служба зайнятості підтримує молодь на ринку праці за допомогою державних програм та грантових проєктів!

Студенти – основний ресурс на ринку праці!

Скористайся державними програмами підтримки для того, щоб вирішити дані проблеми й покращити своє матеріальне становище! Сумська обласна служба зайнятості пропонує тобі, студенте, декілька варіантів для розвитку професійних навичок!

Ваучер

Ваучер дозволить тобі навчатися за робітничою професією абсолютно безкоштовно! Розмір ваучеру встановлюється в межах вартості навчання, але не має перевищувати 30 280 грн. Сумська обласна служба зайнятості пропонує тобі обрати одну з 14 спеціальностей, як, приміром, “Архітектура та містобудування”, “Ветеринарна медицина”, “Маркетинг”, тощо.

Мікрогрант

Ти можеш відкрити або продовжувати розвивати власний бізнес за кошти мікрогранту терміном на 36 місяців! Створи нові робочі місця та працевлаштуй найманих працівників на період не менше, ніж 24 місяці. За суму до 250 тис. грн. орендуєш приміщення та обладнання, придбаєш меблі, закупиш сировину.

Компенсація за працевлаштування молоді на перше робоче місце

Держава компенсуватиме роботодавцю 50% мінімальної заробітної плати (3550 грн) протягом 6 місяців за працевлаштування молоді на перше робоче місце терміном не менше, ніж 1 рік.

Студенте, шукаєш свою першу роботу? Але вакансій немає і ти відчуваєш себе розгубленим? Долучайся до єдиної бази контактів шукачів роботи!

Залиш свої дані за допомогою сканування QR-коду або за посиланням: https://bit.ly/3u8LbmT.

Знайдемо роботу твоєї мрії разом!

Більше інформації на офіційній сторінці Сумської обласної служби зайнятості: https://sum.dcz.gov.ua/