Сумський НАУ долучився до Дня єднання

Відсьогодні щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове свято — День єднання. Відповідний Указ опублікували на сайті глави держави.

На всіх адміністративних будівлях по всій країні підняли Державні Прапори України та увімкнули Державний Гімн, у Сумах ці заходи відбулися на площі Незалежності.
Більше 500 сумчан долучился до урочистостей, з них понад 50 – студенти та співробітники Сумського національного аграрного університету. Разом з містянами студенти взяли участь у ході, розгорнули тридцятиметровий стяг, надягнули синьо-жовті стрічки єднання.

Зі святом присутніх привітали Бондаренко Михайло Євгенович – перший заступник міського голови та Федорченко Віктор Олександрович – помічник заступника голови, головний спеціаліст організаційного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації.