СНАУ організував зустріч з представниками управління патрульної поліції в Сумській області у рамках акції «16 днів проти насильства»

2 грудня  у рамках акції «16 днів проти насильства», Психологічною службою Сумського НАУ було організовано зустріч з представниками управління патрульної поліції в Сумській області Роженко Юлією Володимирівною та Красовською Оксаною Геннадіївною.

Під час лекції студенти більш детально дізналися про проблему насильства та його види, які є способи розв’язання та врегулювання конфліктів, чому у світі досі існує рабство і як не стати жертвою торгівлі людьми. Спікери Оксана Геннадіївна та Юлія Володимирівна, розповіли студентам, про види насильства, куди звертатися у разі виникнення небезпеки, як не натрапити на шахраїв під час відпочинку чи на роботі.

Студенти активно ставили питання, дізнатися як діяти, щоб не стати жертвою торгівлі людьми, а спікери поділилися цікавими фактами зі своєї роботи.

Ми дякуємо представникам поліції за змістовну та корисну інформацію і сподіваємося, що отримані знання під час заняття допоможуть кожному.