На базі Сумського національного аграрного університету 19 квітня 2023 року відбулася зустріч представників нашого закладу освіти з колективом  комунального підприємства Сумської міської ради “Електроавтотранс”.

Мета зустрічі – обговорення подальшої співпраці між закладами.

У ході візиту проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО ознайомив гостей зі структурою і діяльністю університету, гаранти Олександр СОЛАРЬОВ і Андрій ЧЕПІЖНИЙ представили спеціальності “Транспортні технології” і “Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка”. Крім того, представникам КП “Електроавтотранс”  показали матеріально-технічну базу інженерно-технологічного факультету та факультету будівництва та транспорту.

Скоро Сумський НАУ матиме ще одного партнера – комунальне підприємство СМР “Електроавтотранс”! Ще одна база практики і безліч кар’єрних можливостей для студентів!

Для підприємства “Електроавтотранс” Сумський НАУ стане першим закладом вищої освіти, з яким буде підписано договір про співпрацю.