Здобувачі освіти факультету ветеринарної медицини та біолого-технологічного факультету Сумського НАУ здійснили робочо-екскурсійну поїздку до бізнес-партнера – ТОВ «Молоко Вітчизни».

З ТОВ «Молоко Вітчизни» Сумський національний аграрний університет співпрацює вже багато років. Разом підвищували кваліфікацію співробітників обох закладів, працювали над вивченням молока А2 та поширювали інформацію про нього, організовуючи різноманітні заходи. Найактивнішою формою співпраці, проте, був і залишається розвиток дуальної освіти.

Метою поїдки цього разу було посилення співпраці між освітою та бізнесом у контексті залучення студентів до навчання за дуальною формою.

Ознайомчу екскурсію підприємством здійснював особисто директор ТОВ «Молоко Вітчизни» – Федір РОШКА. Здобувачі вищої освіти, куратори дуального навчання та викладачі ознайомилися з виробничими потужностями та особливостями його функціонування, такими як годівля, що здійснюється за рахунок кормів власної заготівлі, умови утримання корів голштинської чорно-рябої породи, тощо.

Особливі емоції у здобувачів викликав «Дитячий садок для телят», де в спеціальних загонах з будиночками-контейнерами вирощують новонароджених телят.

У межах робочої поїздки здобувачі ВО Сумського НАУ на власні очі ознайомилися з усіма перевагами Центру дуальної освіти, що розташований на території підприємства. Відвідали, зокрема, навчальний модуль, що включає в себе приміщення для лекційних та практичних занять, вебінарів, семінарів, майстер-класів, тренінгів фахового спрямування, клас для відпрацювання практичних навичок, гуртожиток та їдальню.  Разом з тим, здобувачі дізналися про умови праці та матеріальне забезпечення, що гарантується кожному здобувачу ВО під час дуального навчання, а також про перспективи подальшого працевлаштування і кар’єрного росту.

Окрему увагу під час робочої зустрічі було приділено співбесіді роботодавця зі студентами, за результатами якої формується група здобувачів, які на умовах дуального навчання невдовзі стануть частиною дружньої команди ТОВ «Молоко Вітчизни».

На завершення робочо-екскурсійної поїздки студентів та викладачів пригостили продукцією власного виробництва, а саме – смачним та надзвичайно корисним молоком екстракласу.  У ТОВ «Молоко Вітчизни» запевняють, що якість молока навіть перевищує показники Державних стандартів України.

Детальніше про ТОВ «Молоко Вітчизни» читайте за посиланням: https://www.molokovitchyzny.com/.

Про дуальну освіту в Сумському НАУ: https://dual.snau.edu.ua/ .