Головко Григорій Михайлович народився 04 червня 1938 року в с. Бацмани Роменського району Сумської області в сім’ї колгоспників.

Навчався в Бацманівській та в Гришинськійшколах.

З 1955 по 1960 р. навчався в Харківському сільськогосподарському інституті імені В. В. Докучаєва на факультеті економіки та організації соціалістичних сільськогосподарських підприємств. Після закінчення отримав спеціальність агронома-економіста і був направлений на роботу в радгосп «Айдар» Ворошиловградської (нині Луганської) області на посаду плановика-економіста. З квітня 1962 р. був переведений на посаду головного агронома цього радгоспу.

У травні 1965 р. був зарахований аспірантом кафедри економіки та організації соціалістичних сільськогосподарських підприємств Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

У липні 1970 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Рентабельність виробництва яєць на прикладі птахофабрик та птахорадгоспів Ворошиловградської області». У вересні 1971 року отримав вчене звання доцента.

У січні 1974 року був призначений заступником декана, а в травні 1977 р. обраний деканом економічного факультету Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

З вересня 1979 року почав працювати у Сумській філії Харківського сільськогосподарського інституту імені В.В. Докучаєва на посаді доцента кафедри економічних дисциплін.

З березня 1980 р. призначений в.о. декана економічного факультету, а у березні 1981 року обраний деканом цього факультету, який очолював 20 років.

З вересня 2000 року призначено на посаду декана факультету післядипломної освіти та підготовки кадрового резерву, яку обіймав до 2005року.

З 2005 по 2014 р. продовжував науково-педагогічну діяльність на посаді доцента кафедри логістики та виробничого менеджменту.

У 2004 році присвоєне Почесне звання «Заслужений викладач СНАУ».

Григорій Михайлович завжди вболівав за рідний факультет і робив все можливе для його розвитку. За час його роботи на посаді декана економічний факультет перетворився на потужний структурний підрозділ СНАУ з підготовки висококваліфікованих кадрів економічного профілю для агропромислового та інших секторів економіки.

Окрім обов’язків декана Григорій Михайлович відмінно здійснював організаційно-виробничу, наукову та педагогічну роботу. Ним опубліковано понад 70 наукових та науково-методичних праць. За час його роботи на посадах викладача, доцента, декана підготовлено тисячі фахівців. Він дав путівку у життя багатьом спеціалістам, науковцям, підприємцям, тощо.

Колектив Сумського національного аграрного університету та колектив факультету економіки і менеджменту зокрема від щирого серця вітає Вас, шановний Григорію Михайловичу, з 85-річним ювілеєм.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, невичерпної енергії та нових звершень!

Нехай щодня серце сповнюється теплом та радістю від усвідомлення безмежної вдячності колег та студентів, які крізь усе своє життя пронесуть згадку про Васнашого декана! І кожен з них намагатиметься розвивати і примножувати досягнення та славу Сумського національного аграрного університету та факультету економіки і менеджменту!