SWAY зібрав понад 100 учасників на яскраве Santa`s Party

Новорічні свята у багатьох залишаться в пам’яті яскравими враженнями ще на довгі місяці. А для учасників зразкового ансамблю сучасного бального танцю SWAY Сумського національного аграрного університету ці свята запам’ятаються ще й яскравою вечіркою – Santa`s Party.
Влаштовувати подібні заходи вже стало доброю традицією у SWAY. Відтак, Santa`s Party стало вже п’ятим заходом подібного формату після вечірки в стилі «Оскар», «White Party» та «Getsby».
«Ідея провести Santa`s Party виникла на основі відомої гри «Таємний Санта», коли кожен готує подарунок для іншого учасника. І так не обов’язково чекати приходу Санти, кожен з нас може бути Сантою», – розповідає хореограф-постановниця ансамблю SWAY Ксенія Блюмська-Данько. Так, у святковому залі була спеціальна поличка, на яку кожен учасник міг покласти подаруночок. При цьому вгадати наперед хто, який подарунок і від кого отримає.
Святкову програму забезпечували самі ж вихованці SWAY. Кожна з вікових категорій – ювенали (до 7 років), Юніори1 (9-11 років), Юніори2 (12 – 14 років), Студентсво, Хоббі-клас та випускники – виконала танцювальну композицію у окремому стилі, за що отримала нагороду.
Для всіх охочих майстер-клас з хореографічного мистецтва провів керівник ансамблю Юрій Сєргєєв.Свій творчий подарунок учасникам колективу підготувала і хореограф-постановниця SWAY Ксенія Блюмська-Данько, яка заспівала пісню на честь ансамблю.
Звісно, не обійшлось і без розваг. Святкова новорічна дискотека об’єднала і дорослих і малих у запальних танцях.
Таким було цьогорічне SWAY-party. Переконані, цей захід ще довго будуть з теплою посмішкою пригадувати усі його учасники, з нетерпінням чекаючи наступної вечірки!