Трудовий колектив визнав роботу адміністрації СНАУ у 2019 році задовільною

Таке рішення було прийняте делегатами Конференції трудового колективу Сумського національного аграрного університету на першому в 2020 році засіданні, що відбулось 10 січня в Молодіжно-розважальному центрі СНАУ.
Серед питань, що розглядалися на Конференції, зокрема, була зміна у складі делегатів. Присутні були ознайомлені з новими претендентами на вступ до складу делегатів та проголосували за підтримку їхніх кандидатур.
Після цього зі звітом про роботу керівництва вишу виступив ректор СНАУ Володимир Ладика. Він розповів про головні здобутки університету та виклики, що поставали перед ним у минулому році. Серед основних досягнень можна говорити про утримання стабільного набору студентів, попри складнощі, що відчуває сучасна українська система вищої освіти. Говорилось також і про оновлення матеріально-технічної бази СНАУ. Так, всупереч зменшенню видатків із державного бюджету, вдалося придбати камеру для вирощування рослин, 1 трактор, продовжити будівництво унікального полігону для Центру точного землеробства, поповнити лабораторний фонд, здійснити ремонт бібліотеки та гуртожитків, запустити два нових газових котла, які дають змогу забезпечити подачу тепла в університеті.
Значним досягненням стало проходження акредитації у Незалежній агенції із забезпечення якості вищої освіти освітньої програми «Системи точного землеробства».
Прозвітувала про свою роботу і голова Профспілкового комітету співробітників СНАУ Катерина Глуходід. Вона закликала присутніх звертатися до профкому за допомогою у вирішенні побутових питань та захисті прав та інтересів працівників університету.
Свої думки з приводу оцінки якості роботи адміністрації СНАУ висловили також директор Маловисторопського коледжу СНАУ Володимир Даценко, доцент кафедру захисту рослин Ольга Бакуменко, студентський декан інженерно-технологічного факультету Сергій Данілов та директор студмістечка Олександр Синенко. Всі вони подякували керівництву СНАУ за підтримку у реалізації проектів, розв’язанні організаційних та побутових питань.
З огляду на все це Конференція трудового колективу Сумського національного аграрного університету прийняла рішення  роботу адміністрації та профспілкового комітету СНАУ по виконанню колективного договору за 2019 рік визнати задовільною. Тож дивлячись в майбутнє з оптимізмом, колектив Сумського національного аграрного університету вступає в новий рік, аби зробити ще більше на користь розвитку освіти та науки в Україні!