Сумський національний аграрний університет – місце, де найвищою цінністю є студент, його знання, добробут і, найголовніше, здоров’я і гарне самопочуття.

Відтепер на базі гуртожитку №3 функціонує оновлений медичний центр.

6 квітня адміністрація закладу на чолі з проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігорем КОВАЛЕНКОМ та проректором з господарської діяльності Миколою КОВАЛЕНКОМ презентувала студентській молоді покращений медичний центр.

Ігор КОВАЛЕНКО коментує: “Університет продовжує набирати обертів, щоб жити, працювати. Тільки заради студентів. Ми всі працюємо заради молоді. Війна, ковід, складні життєві умови, але ми не опускаємо рук. Оновлення медичного центру – важливий елемент для нашої з Вами безпеки й добробуту.”

Студентський актив Сумського НАУ першим відвідав центр, оглянув його та подякував від імені молоді за покращення й підтримку.

Не покладаймо рук ні на мить! Працюймо заради покращення добробуту й життєдіяльності громадян, бо здорові й активні студенти – запорука розвитку нашого щасливого майбутнього в мирній суверенній Україні.