У СНАУ продовжують впроваджувати мультимедійні методи навчання

Світ не стоїть на місці, і новітні технології все глибше проникають у наше буденне життя. Найпершою на такі зміни завжди реагує освіта, адже однією з головних задач фахової вищої освіти є підготовка молодих спеціалістів до реальних умов на ринку праці.
Для того, щоб йти у ногу з часом та освоювати нові методи передачі знань та навичок в Сумському національному аграрному університеті відбувся практичний семінар, присвячений мультимедійним методам навчання студентом. Організатором його став факультет економіки і менеджменту, який поділився досвідом, здобутим у рамках реалізації проєкту TOPAS. Цей проєкт передбачає удосконалення системи вищої освіти в Україні, сприяє переходу від формальної освітньої системи, орієнтованої на викладача, до утворення неформальній, орієнтованої на студента (студентоцентричної).
Участь у заході взяли декани факультетів, представники кафедр та співробітники, відповідальні за якість освіти в університеті. Отже, сподіваємось, що найближчим часом отримані знання почнуть працювати на користь Сумського НАУ.