У СНАУ пройшла позачергова Вчена рада

18 вересня у Сумському національному аграрному університеті відбулося позачергове засідання Вченої ради під головуванням першого проректора СНАУ, професора Миколи Курила. До розгляду виносились наступні питання порядку денного:

1. Затвердження нового складу Вченої ради СНАУ. Доповідач:  перший проректор СНАУ Курило М. П.
  2. Про внесення змін до Правил прийому. Доповідає: секретар приймальної комісії Сергієнко В.О.
  3. Про затвердження ( в новій редакції) положень про факультет, кафедру, Вчену раду. Доповідач: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.
  4. Про затвердження:

Доповідач: завідувач відділу якості освіти, ліцензування та акредитації СНАУ Скляр І.Д.

1. Різне.
  2. Конкурсні справи.

Після розгляду та голосування за основними питаннями порядку денного члени вченої ради перейшли до голосування за конкурсні справи про присвоєння вченого звання доцента. Таким чином когорту доцентів СНАУ поповнили: Кравченко Іван Олександрович, Лукаш Світлана Миколаївна, Мельник Марія Іванівна. Вітаємо науковців та бажаємо їм подальших успіхів на професійній ниві.