У СНАУ відбулася Конференція трудового колективу

20 січня 2022 року у режимі on-line відбулася Конференція трудового колективу Сумського національного аграрного університету. У цьому заході взяли участь 198 осіб із 240 обраних, що склало 83 %.

До порядку денного були включені наступні питання:

1. Звіт ректора Сумського НАУ про його діяльність за 2021 рік та виконання колективного договору.

Доповідав ректор, академік НААН України, Ладика В.І.

2. Звіт голови Первинної профспілкової організації викладачів і співробітників Сумського НАУ про виконання Колективного договору за 2021 рік.

Доповідала голова ППО, Глуходід К.І.

3. Звіт про роботу комісії з академічної етики за 2021 рік.

Доповідав голова комісії, Тарельник В.Б.

4. Про внесення змін та доповнень до Колективного договору СНАУ.

Доповідав перший проректор Сумського НАУ, Курило М.П.

У обговоренні звіту ректора Сумського НАУ, Ладики Володимира Івановича взяли участь наступні делегати Конференції: Коваленко І.М. – декан факультету агротехнологій та природокористування, Зубко В.М. – завідувач кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій та Смикалова Вікторія Борисівна – комендант гуртожитків № 1 та № 3.

Делегати Конференції дали оцінку роботі ректора за 2021 рік «задовільно».

Також про виконання Колективного договору між роботодавцем та профспілковим комітетом Первинної профспілкової організації викладачів і співробітників Сумського національного аграрного університету у 2021 році доповіла голова Первинної профспілкової організації викладачів і співробітників Сумського НАУ Катерина Глуходід, яка зупинилася на пунктах Колективного договору та зазначила,  що у 2021 році всі згадані пункти були виконані у повному обсязі. Роботу адміністрації та профспілкового комітету університету щодо виконання Колективного договору за 2021 рік делегати Конференції визнали «задовільною».

Крім цього делегати заслухали звіт голови комісії з академічної етики Сумського національного аграрного університету, професора В’ячеслава Борисовича Тарельника про діяльність комісії за 2021 рік та дали позитивну оцінку її діяльності.

Конференцією були прийняті зміни та доповнення до деяких пунктів Колективного договору між роботодавцем та профспілковим комітетом профспілкової організації викладачів і співробітників Сумського національного аграрного університету на 2019-2022 роки  про які доповів перший проректор Сумського НАУ, Курило Микола Петрович.