У СНАУ відбулося чергове засідання Вченої ради

26 жовтня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради. Для того, щоб забезпечити дотримання вимог карантину засідання відбулося в онлайн-форматі із використанням платформи ZOOM.

До порядку денного були винесені наступні питання:

1.Про стан та особливості  методичного  забезпечення навчального процесу  Сумського НАУ в умовах карантину. Доповідач: заступник проректора з науково-педагогічної та навчальної  роботи Розуменко А.М.

2.Про  фінансове забезпечення  університету у  2020 році. Доповідач: проректор з науково-педагогічної, економічної та інноваційної діяльності Коваленко М.П.

3.Про PR-кампанію університету на 2020-2021 навчальний рік. Доповідачка: директор профорієнтаційного офісу промоції Сумського НАУ Блюмська-Данько К.В.

1. Про затвердження Стратегічного плану інтернаціоналізації Сумського національного аграрного університету на 2020-2025 роки. Доповідачка: заступник проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Славкова О.П.

5.Різне.

У блоці «Різне» були розглянуті питання наукової роботи у СНАУ, за яким доповідав проректор з наукової роботи Юрій Данько; реорганізації секторів відділу бухгалтерського обліку та звітності  Сумського НАУ (доповідав проректор з науково-педагогічної, економічної та інноваційної діяльності Микола Коваленко); вивчення англійської мови (доповідали начальниця відділу міжнародних зв’язків Лариса Калачевська та завідувач кафедри іноземних  мов Тетяна Клочкова); змін до Правил прийому до Сумського НАУ (доповідав секретар Приймальної комісії Віктор Сергієнко); схвалення регламенту організації взаємодії в роботі  Сумського національного аграрного університету та його відокремлених структурних підрозділів (доповідав перший проректор Микола Курило).

За кожним питанням порядку денного Вчена рада ухвалила відповідне рішення, які будуть розміщені на офіційному сайті СНАУ.