У СНАУ відкрили інтернаціональне студентське кафе Ginkgo

Створити креативний студентський простір, де студенти з різних країн могли б не лише смачно поїсти, а й відпочити – давня мрія студентського самоврядування та адміністрації СНАУ. 19 листопада 2019 року ця мрія стала реальністю. У СНАУ запрацювало інтернаціональне кафе Ginkgo.
Назву для закладу обрали не випадково. У Сумському НАУ існує цілий проект з дослідження та застосування корисних властивостей унікальної рослини – Гінкго Білоба, який став своєрідною «фішкою» університету. Концепція закладу – поєднання екостилю та інтернаціональної кухні. В меню кафе можна знайти страви української, китайської, італійської, французької та інших кухонь. До того ж ціни в меню доволі демократичні, а отже кожен зможе дозволити собі поласувати смачненьким.
На урочисте відкриття кафе завітали і ректор Сумського НАУ Володимир Ладика та голова студентського самоврядування Олександр Галушка. Вони одними з перших продегустували страви з меню і запросив зробите це студентів та співробітників СНАУ.
Передбачається, що кафе буде працювати у двох режимах: вдень як заклад громадського харчування, а ввечері студенти зможуть провести тут творчі вечори чи просто поспілкуватись у неформальній атмосфері.