У СНАУ відзначають Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек.

Бібліотека – храм невичерпних знань і мудрості. Місце, де кожен знайде собі розраду й душевний відпочинок. У наших нових воєнних реаліях, вона стала ще й громадським штабом, волонтерським центром, прихистком для багатьох українців.

Ректор Ладика Володимир Іванович та проректор з наукової та міжнародної діяльності Данько Юрій Іванович від усього колективу Сумського національного аграрного університету привітали бібліотекарів, що працюють у закладі, з професійним святом, подарували книги, вручили подяку.

Студентський актив СНАУ провів до Дня бібліотек акцію “Подаруй книгу бібліотеці”, у рамках якої було зібрано й передано до храму знань понад 15 книжок.

Крім того, профком закладу зробив бібліотекарям закладу солодкі подарунки.

Вітаємо всіх працівників галузі з Всеукраїнським Днем бібліотек. Нехай Ваша просвітницька справа несе у суспільство знання, мудрість та задоволення. Бажаємо творчої наснаги й професійного успіху.

З Всеукраїнським Днем бібліотек!