У СНАУ відзначили День працівників сільського господарства

Традиційно в Україні в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства. Для Сумського національного аграрного університету це свято є особливим, бо саме в стінах нашого закладу вищої освіти майбутні кваліфіковані робітники отримують знання за спеціальністю.

17.11.2022 року з нагоди прийдешнього свята в Сумській обласній філармонії відбувся урочистий захід, у рамках якого представники департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА відзначили Олексія ПІДЛІСНОГО, Миколу РАДЧЕНКА, Сергія ГОРБАСЯ, Віктора ОПАРУ та Івана СОБРАНА за зразкове виконання виробничих завдань, наполегливу працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи та з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства України. Додатково представники Сумського НАУ зробили виставку досягнень нашого закладу вищої освіти в галузі сільського господарства та провели профорієнтаційну роботу.

18.11.2022 року свято відзначали у стінах Сумського НАУ. Зразковий ансамбль сучасного бального танцю “Свей”, Народний ансамбль народного танцю “Весна”, Зразковий ансамбль сучасного танцю “Шарм”, Влада Дегтярова, Дарина Горбачова та Вікторія Денисенко подарували присутнім неперевершені емоції від концертної програми, створеної з нагоди Дня працівників сільського господарства. Крім того, проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО вручив грамоти від директора департаменту агропромислового комплексу Сумської ОДА працівникам СНАУ та проголосив вітальне слово:

“Якщо до цього року фраза “Україна – годувальниця світу” була дещо пафосною, то ситуація, що склалася на сьогоднішній день, це підтвердила. І найважливішу роль у цьому процесі грають саме аграрії. Я хочу Вас усіх привітати з Днем працівника сільського господарства. Ця професія дійсно важлива.”

Колектив Сумського національного аграрного університету щиро вітає всіх причетних зі святом. Нехай наполеглива праця завжди приносить гарні врожаї та користь суспільству. Мирного неба над головою та яскравих приємних емоцій.