У СНАУ відзначили день закоханих

Родина Сумського НАУ щороку влаштовує свято любові у стінах вишу, щоб трепетні почуття ожили і засяяли з новою силою. Цього року до свята приурочили ряд заходів, а саме літературний вечір, майстер-клас з виготовлення святкової символіки, музично-розважальну програму, фотосушку.

Декламували вірші та показували театральні мініатюри – у такій теплій та дружній атмосфері пройшов літературний вечір “Кохання – то вічна людська краса”, де студенти зустрілись, щоб поговорити про вічне та про те, що кохання проявляється по-різному і ніколи не може бути однаковим. Театральна студія «BRAVO» теж не уявляє світ без кохання, адже – це кисень, життя та наймогутніша сила! Представники студії запрошують усіх бажаючих приєднатись до дружної театральної родини і разом займатися творчістю та саморозвитком.

До дня закоханих кожен факультет прикрасили фотозонами, різнокольоровими кульками, валентинками, ніжними надписами чи плакатами, а також підготували оригінальні привітання для студентів та викладачів.У центральному корпусі функціонувала фотосушка, де кожен бажаючий міг прикріпити свою світлину, що випромінює кохання.

Також напередодні свята з іноземними студентами з Китайської Народної Республіки провели майстер-клас із виготовлення святкової символіки. Створювали красу студенти у студентському гуртожитку СНАУ з вихователем  Ніною Дегтярьовою. Присутні із великим задоволенням виготовляли тематичні подарунки своїми руками, а також висловили здогадки щодо походження назви свята. Кожен намагався вкласти частинку любові у свій шедевр. Під час заходу у майстерні «Купідона» вирувала романтична атмосфера та позитивний настрій. Такі майстер-класи об’єднують студентську молодь і посилюють командний дух.

Одніє з найцікавіших частин свята стала музично-розважальна програма “Love is…”, яку організували за прототипом відомої телевізійної гри “Хто зверху?”, де між собою змагалися команда дівчат та хлопців – студентів СНАУ, серед яких відбувся розіграш подарунків від партнера свята Комсервісу. На заході також дебютувала інструментальна група Сумського НАУ “МomentBand”, що подарувала присутнім позитивні емоції і чудовий настрій.

Сумський національний аграрний університет вітає усіх зі святом кохання та бажає кожному знайти свою половинку та бути дійсно щасливими! А також горіти й любити свою справу, людей, які Вас оточують та насолоджуватись життям!