У Сумському НАУ пройшло чергове засідання Вченої ради

30 листопада у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради під головуванням ректора університету, академіка НААН України Володимира Ладики. З огляду на заходи безпеки під час карантину засідання пройшло у онлайн-форматі з використанням платформи ZOOM.

До розгляду членів Вченої ради було винесено наступні питання:

1. Про роботу органів студентського самоврядування та створення спільної концепції студентського самоврядування СНАУ та його структурних підрозділів. Доповідач: студентський декан
  2. Про стан та шляхи покращення практичної підготовки студентів та перспективи співпраці з агробізнесом. Доповідач: заступник проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Розуменко А.М.
  3. Про підсумки прийому до аспірантури у 2020 році та ухвалення тем дисертаційних робіт. Доповідач: проректор з наукової роботи Данько Ю.І.
  4. Про створення одноразових спеціалізованих рад по захисту дисертацій. Доповідач: проректор з наукової роботи Данько Ю.І
  5. Різне.

У блоці «Різне» були розглянуті питання наукової роботи у СНАУ, створення на базі університету Навчально-практичного центру Інженерно-технологічного факультету, реорганізацію лабораторій факультету Агротехнологій та природокористування, створення медичного пункту у СНАУ.

Також під час засідання було затверджено основоположний документ, який регламентує позиціювання вишу на ринку освітніх та наукових послуг – Брендбук університету, який найближчим часом буде розміщено на сайті Сумського НАУ.