У Сумському НАУ розпочалось стажування студентів із КНР

21 червня у залі Вченої ради Сумського національного аграрного університету офіційно розпочалося стажування студентів Цзіянського коледжу Чжецзянського університету Китайської Народної Республіки.

Шістнадцять студентів на чолі з викладачем протягом трьох тижнів будуть знайомитися з структурними підрозділами університету та їх науковою і навчальною діяльністю, відвідувати навчальні тренінги, екскурсії на підприємства Сумщини та, звичайно, знайомитися з культурно-історичною спадщиною України, області та зокрема міста Суми.

На сьогоднішній зустрічі з керівництвом університету, нашим китайським гостям представили деканів факультетів та їх заступників і волонтерів, що протягом стажування будуть їх супроводжувати.

Валерій Жмайлов проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського НАУ, привітав присутніх та ознайомив їх з програмою перебування в стінах Сумського національного аграрного університету. В свою чергу Олена Славкова, заступник проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності СНАУ розповіла головну інформацію про ЗВО та про студентське життя іноземних студентів в університеті.

Також кожному представнику делегації з КНР були вручені пам`ятні брендовані подарунки від адміністрації Сумського НАУ. Після зустрічі гостям провели пізнавальну екскурсію по території університету, розпочавши з музею СНАУ та продовживши її у навчальних лабораторіях на факультетах.

Сподіваємось, що ці три тижні стажування пройдуть для наших гостей цікаво, пізнавально і подарують їм окрім знань, купу позитивних емоцій та спогадів!

Нагадуємо, що це вже не перший досвід подібного стажування. У минулому році СНАУ вже відвідала делегація із КНР, а у свою чергу наші студенти також проходили стажування у Цзіянському коледжі.