У Сумському НАУ відбулося передсвяткове засідання Вченої ради

Засідання Вченої ради – традиційна подія для будь-якого закладу вищої освіти. Адже саме на таких засіданнях вирішуються найважливіші питання організації освітнього процесу. 21 грудня у Сумському національному аграрному університеті відбулося особливе, передсвяткове засідання Вченої ради, на якому головував ректор СНАУ, академік НААН України, Володимир Ладика. Захід пройшов у два етапи.

Спершу члени Вченої ради розглянули питання порядку денного:

1. Про результати роботи в 2020 році та перспективи розвитку юридичного факультету. Доповідач: декан юридичного факультету Запара С.І.
  2. Про результати роботи в 2020 році та перспективи розвитку факультету харчових технологій.

Доповідач: декан факультету харчових технологій  Мельник О.Ю.

1. Про результати роботи структурних підрозділів Сумського НАУ у 2020-2021 навчальному році.

Доповідачі: директори фахових коледжів СНАУ

1. Про результати роботи вчених спеціалізованих рад. Доповідач: проректор з наукової роботи. Данько Ю. І.
  2. Про результати роботи приймальної комісії. Доповідач: секретар приймальної комісії СНАУ Сергієнко В.О.
  3. Про затвердження Правил прийому для здобуття вищої освіти у Сумському НАУ в 2021 році та Правил прийому до коледжів Сумського НАУ в 2021 році.    Доповідач:  секретар приймальної комісії СНАУ Сергієнко В.О.
  4. Про затвердження голів екзаменаційних комісій на 2021 рік. Доповідач: проректор  з науково-педагогічної та навчальної  роботи Жмайлов В.М.
  5. Звіт ректора (голови вченої ради ) СНАУ. Доповідач: ректор Сумського НАУ Ладика В.І.
  6. Різне.

У блоці «Різне» було запропоновано внести зміни до Статуту СНАУ щодо ребрендингу університету та розглянуто питання наукової та методичної роботи.

Після розгляду основних питань порядку денного у холі головного корпусу, із суворим дотриманням карантинних вимог було проведено урочисту частину, під час якої співробітникам СНАУ було вручено подяки, а також дипломи докторів і кандидатів наук та атестати доцентів і професорів.

Подяками ректора було відзначено:

1.Скляр Ірину Дмитрівну – завідувача  відділу  якості освіти, ліцензування  та акредитації за розвиток системи якості освіти Сумського НАУ,   за вагомий внесок в організацію проходження акредитації освітніх програм ОС «бакалавр», «магістр» та «доктор філософії».

2.Бову Олександра Миколайовича  – головного  інженера,   за зразкове виконання виробничих завдань, наполегливу працю та  відповідальне ставлення до роботи.

3.Циганія Олександра Михайловича – начальника  ремонтно-будівельної дільниці,  за зразкове виконання виробничих завдань, наполегливу працю та  відповідальне ставлення до роботи.

4.Журбенко Наталію Михайлівну – начальника планово-фінансового відділу, за сумлінне та зразкове виконання службових обов’язків, а саме: за своєчасність, якісність і повноту виконання посадових обов’язків, подання ініціативних пропозицій щодо вдосконалення роботи з профільних питань, за прагнення підвищити рівень освіти та досвіду з конкретними позитивними результатами.

5.Верещагіна Ігоря Володимировича – кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри селекції і насінництва ім.. М.Д. Гончара, за вагомі здобутки в науково-дослідній діяльності, високий професіоналізм та  сумлінну працю.

Дипломи про присудження наукового ступеня вручено:

1. Клочко Альоні Миколаївні – диплом доктора юридичних  наук.
  2. Кравченко Наталії Володимирівні – диплом доктора  сільськогосподарських наук.
  3. Колодненко Наталії Володимирівні – диплом кандидата економічних наук.

Атестати про присвоєння вчених звань отримали:

1. Нагорна Людмила Володимирівна – атестат професора кафедри ветсанекспертизи, мікробіології, зоогігієни та безпеки і якості продуктів тваринництва.
  2. Назаренко Олександр Володимирович – атестат професора кафедри обліку і оподаткування.
  3. Геліх Анна Олександрівна – атестат доцента кафедри технології молока і м’яса.
  4. Губіна Оксана Юріївна – атестат доцента кафедри іноземних мов.
  5. Ладика Юрій Володимирович – атестат доцента кафедри приватного та соціального права.
  6. Мікуліна Марина Олександрівна – атестат доцента кафедри експлуатації техніки.
  7. Могильна Людмила Миколаївна – атестат доцента кафедри менеджменту.
  8. Радченко Олег Володимирович – атестат доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування.
  9. Самілик Марина Михайлівна – атестат доцента кафедри технології молока і м’яса
  10. Швець Ольга Григорівна – атестат доцента кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії.
  11. Кравченко Іван Олександрович – атестат доцента кафедри адміністративного та інформаційного права.
  12. Лукаш Світлана Миколаївна – атестат доцента кафедри публічного управління та адміністрування.
  13. Мельник Марія Іванівна – атестат доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

14.       Ткаченко Вікторія Вікторівна – атестат доцента кафедри менеджменту