У Сумському НАУ відбулося перше у 2021 році засідання Вченої ради

Завершилися новорічно-різдвяні свята та локдаун, а отже Сумський національний аграрний університет повертається до активної роботи. Попереду багато викликів та можливостей для зростання. Щоб визначити актуальні напрями роботи та підбити підсумки минулого року, зробивши відповідні висновки та коригування, члени Вченої ради СНАУ 25 січня зібралися на перше у новому році засідання, на якому головував ректор, академік НААН України Володимир Ладика.

До порядку денного були винесені наступні питання:

1. Про результати роботи в 2020 році та перспективи розвитку інженерно-технологічного факультету – доповідач декан факультету Михайло Довжик.
  2. Про результати роботи в 2020 році та перспективи розвитку факультету агротехнологій та природокористування – доповідач декан факультету Ігор Коваленко,.
  3. Про затвердження іменних стипендій за підсумками осіннього семестру 2020-2021 навчального року – доповідач проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов.
  4. Про результати наукової роботи у 2020 році та перспективи розвитку на 2021 рік – доповідач проректор з наукової роботи Юрій Данько.
  5. Про результати роботи фахівця з питань запобігання та виявлення корупції Сумського НАУ – доповідач перший проректор СНАУ Микола Курило.

Переконані, що засідання Вченої ради стане початком нового, продуктивного року у роботі університету та дасть поштовх до нових звершень та досягнень.