У Сумському НАУ відбувся випуск бакалаврів факультету харчових технологій

День, до якого вони йшли довгих чотири роки. 1 липня у Сумському національному аграрному університеті відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра студентам факультету харчових технологій.

«Сьогодні величне свято. Ви довели свій рівень знань, свою майстерність і показали це у своїх дипломних проєктах та у комплексних іспитах. Ви здобули професію, яка завжди буде запитуваною. Адже, що б не відбувалося, люди завжди хотітимуть їсти». – Так почав свою урочисту промову перший проректор університету Микола Курило, який від імені ректора СНАУ Володимира Ладики вручив бакалаврам омріяні дипломи та подяки найактивнішим.

Привітала своїх підопічних і декан факультету Оксана Мельник: «Ви довгі чотири роки йшли до цього дня, а надто останні місяці, коли допрацьовували дипломи та складали іспити. Я вірю в кожного з вас. Ви всі талановиті, активні. Головне – не заривайте свій талант у землю».

І хоча для більшості сьогоднішніх бакалаврів вже за два місяці почнеться навчання в магістратурі, переконані, що цей день лишиться у пам’яті на довгі роки.