26 грудня в Молодіжно-розважальному центрі Сумського НАУ відбулася церемонія урочистого вручення дипломів магістра державного зразка студентам, які успішно закінчили навчання за спеціальностями «Будівництво та цивільна інженерія» та «Архітектура та містобудування».

Всього в цей день свої довгоочікувані дипломи отримали 45 студентів, серед яких одна іноземка.  Один студент отримав диплом з відзнакою, а троє були нагороджені подяками ректора за активну життєву позицію та участь у розвитку студентського життя СНАУ.

Бажаємо випускникам з гордістю носити звання магістра, використовувати та примножувати здобуті в університеті знання, завжди прагнути до успіху і впевнено крокувати дорогами життя. Хай збуваються мрії, а плани та ідеї завжди увінчуються перемогою.

Запрос вернул пустой результат.