У ВСП “Сумський фаховий коледж СНАУ” ліцензували нову спеціальність “Туризм”

15 листопада 2022 року Відокремлений структурний підрозділ “Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету” започаткував провадження освітньої діяльності за спеціальністю 242 “Туризм”, освітня програма – “Еко- агротуризм”.

Освітня програма “Еко- агротуризм” є унікальною. Коледж став першим у північно-східній Україні закладом освіти, що надає знання за цим фахом.

Еко- агротуризм – це сфера туризму, що набуває популярності у світі і дає можливість подорожувати не лише розвиненими туристичними маршрутами, але і відвідувати індустріальні, сільськогосподарські, екологічні локації .

Звичайно, після нашої великої перемоги спеціалісти у галузі туризму будуть мати попит. Ми показали всім свою незламність і жагу до незалежності та суверенітету. Світ зацікавлений в Україні й її прекрасних куточках, тому скоро наша країна стане туристично привабливою, а спеціалізація “Туризм” – актуальною, передовою та високооплачуваною.