UNDP оголошує набір до Школи соціального підприємництва

Партнерами навчання стане Бізнес-школа Сумського національного аграрного університету за фінансування Уряду Королівства Нідерландів.

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні відкриває набір до Школи соціального підприємництва у Сумській області. Навчальний проєкт втілюватиметься у партнерстві з Бізнес-школою Сумського національного аграрного університету за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Школа соціального підприємництва — це пілотний освітній проєкт, який допоможе перевтілити підприємницькі ідеї в цілісні бізнес-проєкти з сильною соціальною складовою. UNDP підтримує створення соціально орієнтованих бізнесів у постраждалих від війни громадах. Такі проєкти пришвидшують локальне відновлення та допомагають оперативніше реагувати на зростання соціальних потреб населення.

Учасники школи опановуватимуть теоретичну базу та вчитимуться застосовувати отримані знання під час практичних інтенсивів. У цьому їм допоможуть фахові бізнес-експерти та експертки, які активно долучатимуться до розроблення бізнес-планів у ролі менторів та наставників. Також учасники зможуть поспілкуватися з власниками та власницями успішних соціальних бізнесів та дізнатися тонкощі управління бізнес-процесами в умовах криз.

Кращі випускники та випускниці школи отримають фінансову підтримку на старт проєкту з розвитку власної соціальної бізнес-ідеї (в середньому від трьох до пʼяти тисяч доларів США).

Про формат

Формат навчання передбачає онлайн- та офлайн-складові. Теоретичне навчання проходитиме дистанційно, а практичне — в очному форматі. Ментори та менторки супроводжуватимуть проєкти дистанційно з виїздом експертів у громади. Презентація та пітчинг фінальних проєктів проходитимуть онлайн.

Кого ми шукаємо

Учасниками школи можуть стати мешканці шести партнерських громад Сумської області: Сумської, Конотопської, Кролевецької, Лебединської, Дубов’язівської та Чернеччинської, особливо з числа ветеранів/-ок та членів їхніх родин, переселенців, молоді та/або людей з інвалідністю.

Зверніть увагу, що перевага надаватиметься командам, до складу яких входять ветерани та ветеранки та/або члени їхніх родин.

Кількість учасників школи: 30 осіб (по п’ять з кожної громади). Водночас до теоретичного онлайн-курсу та подальших консультацій зацікавлені учасники та учасниці можуть долучитися як індивідуально, так і разом зі своїми командами. Практичний триденний інтенсив буде розрахований на 30 відібраних учасників/-ць, які представлятимуть або свої персональні ідеї, або ідею команди.

Орієнтовні дати навчання:

Теоретичний курс онлайн: 28–31 травня 2024 р.

Офлайн-практикум: 12–14 червня 2024 р.

Онлайн-консультування та супровід: 1–10 червня 2024 р., 15–23 червня 2024 р.

Офлайн-консультування з виїздами експертів в громади: 24–27 червня 2024 р.

Презентація проєктів: 4 липня 2024 р.

За зміни певних обставин, які не залежать від організаторів, кінцеві дати навчання можуть дещо змінюватися, про що відібрані учасники будуть поінформовані  додатково.

Місце проведення:

Навчання проходитиме на базі Сумського національного аграрного університету. Конкретні локації для проведення кожної з частин навчання будуть повідомлені відібраним учасникам та учасницям окремо.

Реєстрацію на курс відкрито до 23 травня 2024 р. включно за цим посиланням.

Для довідки 

Школа соціального підприємництва — це освітня ініціатива, яку впроваджує UNDP в Україні у партнерстві з Бізнес-школою Сумського національного аграрного університету за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Інформація запозичена із сайту: Україна | United Nations Development Programme (undp.org)

Сайт Сумської Бізнес-школи: https://sumy-business-school.snau.edu.ua/