В КНР відбулась атестація аспірантів-учасників академічних україно-китайських обмінів

Потягом тижня з 2019.10.14 по 2019.10.18 в Хєнанськом Інституті Науки та Технології , місто Сінсян, провінція Хєнань КНР відбулась атестація аспіратів, які навчаються та проводять дослідження за програмою 2 роки на науковій базі Сумського Національного Аграрного Університету, місто Суми, Україна, та 2 роки на базі Хєнанського Інституту Науки та Технології , місто Сінсян, провінція Хєнань КНР.
В процесі роботи відбулась зустріч професора кафедри Технологія харчування І. Мазуренко з Президентом Хєнанського Інституту Науки та Технології, професором Ls Chengwei. Президент відмітив високий рівень підготовки аспірантів, за період першого року навчання в Сумському Національному Аграрному Університеті, але не можна зупинятися на досягнутому. Президент професор Li Chengwei, очікує делегацію вчених Сумського Національного Аграрного Університету на чолі з Ректором, Академіком Володимиром Ладикою.
Атестаційна комісія на базі School of Food Science Henan Institute of Science and Technology заслухала доповіді спірантів.
Аспірант другого року навчання Li Yunbo. у презентації відмітив, що за період навчання в Сумському Національному Аграрному Університеті було визначено цілі та задачі досліджень підготовлено матеріали для публікацій у наукових виданнях.

Голова комісії директор School of Food Science, професор Li Guanglei та члени комісії професор Liu Benguo, професоор He Hongju, звернули увагу про необхідність проводити сумісні дослідження та готовити матеріали для опублікування в наукових спеціалізованих журналах в України, Європи та Китаю. У публікації повинно бути три автори, два керівника з України та Китаю та аспірант.
Одночасно професор І. Мазуренко обговорив плани наукових досліджень з професором Li Bo керівником аспіранта Li Yunbo з китайської сторони, та професором Hu Liangbin керівником аспірантки Shao Zhengzheng з китайської сторони. Аспіранти отримали завдання, наступна зустріч з обговорення результатів досліджень заплановано у першому кварталі 2020 року.