У перший робочий день 46 року функціонування Сумського національного аграрного університету, 1 травня 2023 року, було проведено чергове засідання Вченої ради.

Ректор, голова Вченої ради Володимир ЛАДИКА наголосив на нових викликах і перспективах подальшого розвитку нашого закладу вищої освіти.

Голова профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ Людмила ВАРЕНИК разом зі студентським активом привітали рідний університет з 46-річчям та подарували патріотичний годинник.

Члени Вченої ради обрали лічільну комісію й одноголосно проголосували за присвоєння вчених звань доцентів Анні САХНЕНКО та Сергію ШЕНДРИКУ.

На порядку денному, крім конкурсних справ, наступні питання:

1. Про результати роботи в 2022 році та перспективи розвитку біолого-технологічного факультету (доповідала: декан біолого-технологічного факультету Вікторія ВЕЧОРКА)
2. Про роль наукової бібліотеки в інформаційному забезпеченні навчально-наукового процесу в університетському комплексі СНАУ та коледжах СНАУ (доповідала: директор бібліотеки Галина КОМЛИКОВА, співдоповідачі: декан інженерно-технологічного факультету Владислав ЗУБКО; декан факультету ветеринарної медицини Олександр НЕЧИПОРЕНКО)
3. Про результати функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти (доповідала: т. в. о. завідувача відділу якості освіти Олена РИБІНА)
4. Про проходження підвищення кваліфікації та стажування викладачами СНАУ (доповідала: завідувач навчального відділу Наталія КОЛОДНЕНКО)
5. Різне

5.1. Питання наукової роботи  (доповідав: проректор з наукової та міжнародної діяльності Юрій ДАНЬКО)

5.1.1. Про визнання сертифікату та зарахування  закордонного стажування

5.1.2. Про визнання сертифікатів та зарахування підвищення кваліфікації

5.2. Про рекомендацію до друку навчальних видань (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.3. Про схвалення Положення “Про порядок визнання результатів, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти”  (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

5.4. Про затвердження складу проєктних груп та ОПП (доповідав: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ігор КОВАЛЕНКО)

Заслухавши всі доповіді, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення.