У стінах Сумського НАУ 16.12.2022 відбулася звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів .

Для участі було обрано 40 делегатів, серед них присутні 35 осіб.

Членами виборної конференції шляхом відкритого голосування було обрано:

1) Президію у складі Ващенко Д.О.; Сторожець Д.С.; Колодненко Н.В.; Острозького Г.М. ; Зінченко С.В.;

2) Голову виборної конференції – Сторожець Д.С. ;

3) Секретаря виборної конференції –Ващенко Д.О.;

4) лічильну комісію у складі  3 осіб: Кулижко А.В. ; Швець І.В. ; Худа С.Ю.;

5) мандатну комісію у складі 3 осіб: Масік К.А. ; Толстих Т.М.; Громова А.О.

На порядку денному наступні питання:

1. Про звільнення Цьомки Н.В. з посади голови первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ (доповідала Сторожець Д.С.).

2. Про роботу профспілкового комітету первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ профспілки працівників АПК України за період з 20.02.20  року по 16.12.22 року (доповідала Ващенко В.О.)

3. Про звіт ревізійної комісії первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ профспілки працівників АПК України за період з 20.02.20  року по 16.12.22 року  (доповідав Гладенький В.В.).

4. Про обрання профспілкового комітету первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ профспілки працівників освіти і науки України (доповідала Масік К.А).

5. Про обрання голови первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ профспілки працівників освіти і науки України (доповідали Сторожець Д.С., Громова А.О., Наталич Б.М., Вареник Л.В.).

6. Про обрання заступника голови первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ профспілки працівників освіти і науки України (доповідали Наталич Б.М., Громова А.О.).

7. Про обрання ревізійної комісії первинної профспілкової організації . організації студентів та аспірантів СНАУ профспілки працівників освіти і науки України (доповідав Сулім В.В.).

8. Про обрання уповноваженої особи для здійснення реєстраційних змін (доповідала Сторожець Д.С.).

9. Різне.

Шляхом голосування члени конференції ухвалили відповідні рішення та обрали нового голову первинної профспілкової організації студентів та аспірантів. 35 делегатів одноголосно підтримали кандидатуру Людмили Володимирівни ВАРЕНИК, яка є аспіранткою 2 курсу факультету ветеринарної медицини. Заступником голови первинної профспілкової організації студентів та аспірантів  СНАУ профспілки працівників освіти і науки України обрана Толстих Т.М.