ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

30 травня 2022 року в Сумському національному аграрному університеті відбулося засідання Вченої ради, яке було проведене у  оф-лайн  форматі.

Засідання почалося з розгляду атестаційних справ про присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам університету.

Під час засідання члени Вченої ради розглянули актуальні питання роботи університету.

1. Про виконанння стратегії інтернаціоналізації освіти в Сумському НАУ на 2022-2025 р.р

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Соколов М.О.

2. Про результати виховної роботи та завдання в умовах військового стану у Сумському НАУ та коледжах СНАУ

Доповідач: завідувач  відділу з організації виховної роботи зі студентами Зінченко С.В.

3. Про результати фізичної  підготовки студентів  університету

Доповідач:   завідувач  кафедри фізичного виховання Харченко С.М.

Розглядалися питання «Різного», що стосувалися наукової роботи СНАУ. Зокрема були розглянуті питання: Про коригування теми дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеню, Про визнання сертифікатів та зарахування міжнародного стажування, Про направлення на позапланове  стажування ( в умовах військового стану).

Були розглянуті питання науково-педагогічної та навчальної роботи, про які доповідав Жмайлов В.М, зокрема:

• Про схвалення  Положення про проведення практики здобувачів вищої освіти Сумського національного аграрного університету;

• Про схвалення Положення про факультети;

• Про зміну складу проєктних групп.

Проректор з науково-педагогічної роботи діяльності  Коваленко М.П. проінформував Про встановлення лімітів стипендіатів за результатами весняної заліково-екзаменаційної сесії .

А також прийняли рішення по інформації декана будівельного факультету  Про затвердження освітньо-професійної програми  «Будівництво та цивільна інженерія» та навчального плану за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОС «Магістр».