Викладачі СНАУ взяли участь в урочистостях до Дня науки

11 червня 2020 року, в конференц-залі Сумської обласної державної адміністрації відбулись святкові заходи з нагоди Дня науки – професійного свята науковців та працівників наукової сфери.

Під час урочистостей Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджено 9 науковців закладів вищої освіти та наукових установ, в тому числі і кандидат технічних наук, старший викладач кафедри молока і м’яса факультету харчових технологій Марина Самілик.

Також відзначено 5 переможців обласного конкурсу проєктів «STOP COVID-19», що проводився протягом травня 2020 року за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації. У номінації «Економіка» переможцем став Сумський національний аграрний університет з проєктом «Створення стад худоби з генотипом А2А2 та Бета-казеїном з метою забезпечення молоком А2 пацієнтів із супутнім захворюванням на СOVID-19». Автор роботи кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва та кінології Юлія Павленко.